On-line velkoobchod s vínem Krobelomat

Vinařství

Vinařství

výrobce

Vinařství Vajbar

Nově zrekonstruované prostory v Zaječí doplnily významný díl v mozaice tohoto zkušeného vinařství. Reprezentativní prostory a široká nabídka od základních sudových vín, gastro vín, predikátních vín, až po vína šumivá a frizzante, dělají z vinařství dobrého partnera nejen do gastronomie, ale i pro laickou a odbornou veřejnost. Zaměření na kvalitu, univerzálnost a flexibilitu je jeho velkou devizou. 

Historie výroby vína se v rodině Vajbarů "píše", dle zmínek v rodokmenu, už od konce 19. století. Slogan "Nejkrásnější ženy a nejlepší vína" jistě stojí za prozkoumání, nejlépe v nových a moderních prostorách ve vinařské obci Zaječí.

Náš tip: Jste-li milovníky rosé, jistě si vyberete ze široké nabídky těchto elegantních vín. Zajímavostí vinařství jsou i různá lehčí a osvěžující frizzante. 

Jakub Adámek

Vinařství Vajbar v bodech a číslech

  • Vlastní produkce hroznů: 36 ha
  • Ročně vyrobeno lahví: 120 000
  • Podoblast: Velkopavlovická
  • Významná ocenění: Champion JAROVÍN ROSÉ 2016 a nejlepší kolekce vín, Pohár premiéra ČR a titul Champion soutěže O zlatý pohár Víno&Delikatesy, Zlatá medaile Le Mondial du Rosé 2014.

 

 

 

Výrobce z tradiční vinařské obce Velké Pavlovice s moderním technologickým zázemím a velkou chutí do práce. Vinařství produkuje od sudovích vín, přes gastrovína až po specialní edice a vína vhodná k archivaci.

Vinařství je aktivní i v charitě a podporuje sportovce. Každoročně nakupuje od společností s tělesným postižením a účastní se benefičních akcí. Mimo jiné taky finančne podpořili výstavbu babyboxů v Břelavě.

Náš tip: Vína jsou vyráběna moderním postupem a odpovídají dnešnímu trednu. Každoroční snaha o navýšení kavalit je tu citelná. Za dobrou cenu koupíte víno, které váz nezklame.

Pavlovín v bodech a číslech

Vlastní produkce hroznů: 105 ha

Ročně vyrobeno lahví: 250 000

Podoblast: Velkopavlovická

Významná ocenění: Velká Zlatá medaile IWC San Francisco, Zlatá medaile Terravino Izrael, Champion Grand Prix Vinex, Zlatá medaile AWC Vienna, Zlatá medaile Král Vín České republiky, Účastník Salonu vín ČR 2016 (4 naše vína mezi 100 nejlepšími

Podloží: jílovito pískovcové

 

 

 

Podrobný výběr

Víno

Strana 1 z 2
 
Máte zájem o zaslání newsletteru?

Sledujte nás:

S láskou k vínu provozuje

Krobelus s.r.o.
Masarykova 118, 664 42 Modřice
IČ: 262 66 245

 Zobrazit na mapě

Obchodní podmínky • Reklamační řád • Osobní údaje

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2016 - design by 321design

Eshop by Reperio

NAHORU