On-line velkoobchod s vínem Krobelomat

Vinařství

Vinařství

Weingut Leitz

Historie vinařství v rodině Leitzových sahá až do roku 1744. Johannes Leitz se narodil v roce 1964 v Rüdesheimu am Rhein.
Jeho dědeček Josef Leitz vinařství po jeho úplném zničení ve druhé světové válce přestavěl. Poté jej krátce řídil otec Johannes, který zemřel, když bylo Johannesovi 14 měsíců. Matka si podnik udržela na částečný úvazek, dokud podnik s 2,9 hektary v roce 1985 sám nepřevzal Johannes Leitz (po ukončení vzdělání mistrem vinařem).

Od té doby dovedl Johannes Leitz podnik k celostátně i mezinárodně úspěšnému vinařství s pozoruhodnou rozlohou téměř 130 hektarů (z nichž asi 40 hektarů vlastní on). 

Johannes Leitz je členem VDP (Asociace nejlepších německých výrobců vín) od roku 1996 a je jedním z mála ambasadorů německého ryzlinku, který přinesl moderní kvality a znalosti těchto kvalitních vín na dnešní mezinárodní trhy.

Jako vyvrcholení jeho dosavadního úspěchu byl Gault Millau vyhlášen „Vinařem roku 2011“ a v roce 2019 nakonec vinařství obdrželo dlouho očekávanou 5. hroznovou / 5. hvězdu v Gault Millau a Eichelmann, které patří mezi nejvýznamnější Německý průvodce vínem. Tímto oceněním je vinařství jedním z nejlepších vinařství v Německu po důsledné optimalizaci kvality. Jsme o to více poctěni, že jde o dlouhodobý vývoj, který zhodnotili dva vinařští průvodci.

Podrobný výběr

Víno

 
Máte zájem o zaslání newsletteru?

Sledujte nás:

Kontakty

ZÁKAZNICKÁ LINKA

info@krobelus.cz

+420 530 510 810
        (po-pá 7:30 až 14:30 hod)

Zavolejte mi zpět

S láskou k vínu provozuje

Krobelus s.r.o.
Masarykova 118, 664 42 Modřice
IČ: 262 66 245

 Zobrazit na mapě

Obchodní podmínky • Reklamační řád • Osobní údaje

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2016 - design by 321design

Eshop by Reperio

NAHORU